Únor 2009


Něco na zimu pro zahřátí... :-D

20. února 2009 v 22:08 | DElektra |  věci HP
Je libo Potter ponošky???? :-)

Fotky z natáčení HP7.

20. února 2009 v 22:05 | DElektra |  Novinky z HP 7.
Na fotky domu, který je již postaven pro natáčení některé ze scén do HP7 se můžete podívat v pokračování článku.Dráždivá Hermiona. Sekne jí to

5. února 2009 v 21:32 | DElektra |  Hermiona Grangerová - Emma Watson

Dráždivá Hermiona. Sekne jí to

Dráždivá Hermiona. Sekne jí to

Emma Watson už dávno není upjatá Hermiona z Harryho Pottera. Je vidět, že svou roli přerostla.
5. února 2009
Devatenáctiletá herečka se stále více než na plátně prosazuje jako fotomodelka a módní ikona. Je vidět, že se před čočkou fotoaparátu umí rozparádit a má opravdu zajímavý výraz. Proto s ní spolupracují přední mágové fotografického řemesla.

Pro mezinárodně uznávaný lifestylový a módní časopis Vs. zapózovala v jedné ze svých zatím nejzajímavějších fotosérií. Za objektiv se postavila Ellen von Unwerth, která se specializuje na ženskou erotičnost, která je cítit i z těchto obrazů.

Na okouzlujících fotografiích je Emma zachycena, jak si hraje s makeupem v bláznivé koupelně, jak tančí s mužem, jako asistentka kouzelníka nebo s porcelánovou panenkou. Při tom je ze všech fotek cítit inspirace dvacátými léty a burleskou. Posuďte sami.


Kaskadér byl zraněn při natáčení Relikvií smrti

3. února 2009 v 20:59 | DElektra |  Zajímavé články
Pětadvacetiletý dablér Daniela Radcliffa byl včera zraněn na přípravném natáčení Relikvií smrti. Nehoda se stala při natáčení létající scény s velkým výbuchem v Leavesdenských studiích (zřejmě Harryho přesun na začátku filmu, kapitola Sedm Potterů).
Nehodu zavinila samozřejmě exploze, která způsobila, že se herec zřítil a tvrdě dopadl na zem, kde se nehezky poranil. Po tomto incidentu byl převezen do blízké nemocnice. Dablér podle všeho utrpěl zranění zad a nohou, není jasné, zda-li nezůstane ochrnutý. I přes toto všechno každý z týmu doufá v jeho uzdravení.


Rupert o polibku s Emmou.

3. února 2009 v 20:58 | DElektra |  Ron Weasley - Rupert Grint
Rupert Grint se v rozhovoru pro Telegraph svěřil, že se velmi děsí natáčení romantických scén s Emmou Waston, jeho filmovou kolegyní z Harryho Pottera.

,,Protože znám Emmu tak dlouho, počítám, že to bude 10krát horší," řekl dvacetiletý herec, představitel Rona Weasleyoho.
,,Mám opravdu rád sedmou knihu, ale není úniku před tou věcí s Hermionou."
Polibek, který by se měl natáčet příští měsíc, by měl být pro Grinta jako procházka parkem po jeho výstupech s Kimberley Nixom, třiadvacetiletou Welshskou herečkou, v chystaném filmu Cherrybomb. Herec to srovnává s nahými scénami Daniela Radcliffa, který tak právě vystupuje na stáži v New Yorku.
,,Nemyslím, že je to totéž jako s Danem v Equus, ale byla dost surrealistická zkušenost, zvláště proto, že jsme sdíleli postel s půltuctem kameramanů," říká. ,,Ale, jasně, byl jsem pořádně nervózní, myslím, že jsme byli oba.
Byla to pro nás nová věc - nicméně, zní to podivně, vzpomínám si, že Kim i já jsme mezi jednotlivými záběry luštili křížkovky. To definitivně odvedlo naše myšlenky od skutečnosti."
Teď doufá, že Emma, 18, která hraje chytrou Hermionu Grangerovou, bude stejně roztržitá.
,,Mám připravenou zásobu křížovek," říká.